Speakers

Adam Krępa
President of the Board & Plant Manager Federal-Mogul
Łukasz Uruski
PROBLEM SOLVING MANAGER, BORGWARNER POLAND
Mark DeLuzio
Former corporate officer and Vice President of Danaher Business System (DBS) for Danaher Corporation
Cyber security Prelegent
Ireneusz Wochlik
CEO FIRMY AIGORITHMICS
Krzysztof Skrabalak
Production Manager BorgWarner Poland
Marek Ryczko
General Manager & Plant Manager BorgWarner Poland at BorgWarner Inc
Maciej Boroń
Kapitan jachtingu i żeglarstwa. Twórca firmy szkoleniowej Sailean
Zawodowy kapitan na luksusowych jachtach z uprawnieniami polskimi i brytyjskimi. Instruktor żeglarstwa i motorowodny w polskim i brytyjskim systemie szkolenia RYA. Zawodowy płetwonurek. Profesjonalnie zajmuje się sportami wodnymi od 20 lat. Żeglował po trzech Oceanach, morzach kilku kontynentów, przebył ponad 100000 mil morskich. Aktywnie udziela się instruktorsko, organizuje szkolenia na wodzie i lądzie.
David Bovis
Partner w firmie Duxinaroe Ltd UK
W ostatnich latach David połączył siły z Leventem Turk, wcześniej związany z Toyota Motor Manufacturing (Turcja) przez 16 lat, osiągając pozycję „Prezydenta Toyota Manufacturing Europe”. David regularnie występuje na konferencjach i wydarzeniach skupionych na przyszłości oraz humanocentrycznym podejściu do zmian, zarówno w branży, jak i poza nią.
Carl Klemm
Management Coach, Ex Toyota Company President and CEO
Praktyk, były Prezes i Członek Zarządu Toyota Motor Manufacturing Company, dążący do wsparcia branży i biznesu w osiąganiu oraz utrzymaniu globalnej konkurencyjności poprzez skuteczne wykorzystanie najlepszych praktyk zarządzania oraz zaangażowanie pracowników w poprawę wydajności i efektywności.

Ostatnie wpisy

Latest Posts
Ads
Categories